WÓZKI INWALIDZKIE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Wózek inwalidzki Wrocław

Wózek inwalidzki podnosi komfort i jakość życia osoby niepełnosprawnej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo modele dla dorosłych i dzieci, przystosowane do użytku w domu, jak i w ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach czy placówkach opiekuńczych. Wózek inwalidzki zapewnia mobilność każdej osobie z niesprawnym układem ruchu i ułatwia jej funkcjonowanie. Często uzupełnia chodzik rehabilitacyjny, pozwalając na odpoczynek pomiędzy okresami treningu. Jego atutem jest możliwość składania, co ułatwia transport wózka w bagażniku samochodu.

Bogaty wybór modeli pozwala na dopasowanie wózka do potrzeb użytkownika. Nasz katalog obejmuje m.in. wózki standardowe, z obniżonym podparciem pleców (dla osób z dużą stabilnością tułowia), a także z podparciem stabilizującym plecy i głowę. W asortymencie mamy modele ręczne i wspomagane elektrycznie. W każdym z nich producenci zastosowali przyjazne materiały, m.in. oparcia, które zapewniają wentylację pleców.Osobom, które uprawiają sport, proponujemy wózek inwalidzki dla aktywnych. Na uwagę zasługują także wózki z pojemnikiem toaletowym ułatwiające pielęgnację osoby niepełnosprawnej.

Lekka rama i wytrzymałe materiały sprawiają, że dobrze dopasowany wózek inwalidzki będzie służył niezawodnie przez wiele lat. Wózki dostępne w naszej ofercie pomogą zwalczyć bariery niepełnosprawności.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.