PROTEZY PIERSI

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Proteza piersi Wrocław

W sprzedaży posiadamy protezy piersi dostępne również z refundacją NFZ. Oferujemy szeroki wybór protez od renomowanych producentów sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Proteza piersi pozwala na zachowanie kobiecej sylwetki po operacji mastektomii. Protezy piersi stosowane są w przypadkach takich, jak:

• operacyjne leczenie nowotworów piersi,

• urazy,

• wady rozwojowe.

Aby zakupić protezę piersi z refundacją, należy uzyskać zlecenie na zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze od lekarza specjalisty (np. lekarza POZ, chirurga, onkologa, ginekologa, radiologa itd.). Wypełnione zlecenie należy potwierdzić w wojewódzkim oddziale NFZ odpowiednim do swojego miejsca zamieszkania. Z potwierdzonym wnioskiem/zleceniem można udać się do sklepu medycznego, który posiada umowę z NFZ. W naszym sklepie we Wrocławiu realizujemy zlecenia na protezy piersi lub nakładki uzupełniające. Przy wyborze protezy droższej od limitu dofinansowania pacjentka pokrywa różnicę w cenie.

Podczas wizyty w sklepie każda pacjentka może skorzystać z fachowej pomocy przy doborze i dopasowaniu protezy piersi. Nawet jeżeli nie jest to pierwsza proteza, to przy każdym zakupie należy ją dokładnie dopasować. Ciało zmienia się pod wpływem wieku czy aktywności fizycznej. W przypadku jednostronnej mastektomii proteza dopasowywana jest do anatomii zdrowej piersi. W przypadku mastektomii obustronnej protezy dopasowuje się tak, aby dobrze pasowały do ogólnej sylwetki pacjentki, a uzyskany efekt był jak najbardziej naturalny.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.