Pozostałe opinie

Potrzebowałam pończoch uciskowych do operacji, z powodu mojej nieregularnej budowy pomiary poszczególnych części nogi mieściły się w trzech różnych rozmiarach. Pani w sklepie zaproponowała mi firmę i dobrała rozmiar tak, że są świetne. Zamówienie ich trwało jedynie dwa dni a to i tak z powodu mojego zamówienia już popołudniu, nie od rana, ranne zamówienie zapewne byłoby na drugi dzień. Obsługa 5/5, polecam!

Katarzyna K

Medica Humana to profesjonalna i bardzo uprzejma obsługa. Rozsądne ceny. Duży wybór. Tylko sprawdzone marki. POLECAM SERDECZNIE!!!

Tadeusz Klimczyk

Sprawdzony sklep. Polecam Medicę Humanę z Wrocławia!!!

Anna Dudkiewicz

Bardzo dobry sklep z artykułami medycznymi. Szeroki asortyment, produkty dobre jakościowo i w rozsądnej cenie. Z czystym sumieniem polecam.

Zofia Walczak

Sklep medyczny z prawdziwego zdarzenia. Duży wybór, pomoc w doborze oraz możliwość sprowadzenia produktu na zamówienie. I jeszcze ceny - bardzo przystępne, które spowodowały, że jestem ich stałym klientem od dwóch lat. Z czystym sumienie polecam Medicę Humanę.

Dariusz Dutkiewicz

Sklep ortopedyczny z prawdziwego zdarzenia. Sympatyczna pani obsługująca, która poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam aby dobrać ortezę. Pięknie dziękuję.

Martyna Graczyk

Sklep na 100 % wart rekomendacji:)

Transmisje LIVE

Medica Humana to fajny sklep. Dobrze zaopatrzony, ceny nie zawyżone jak u innych w branży, miła, fachowa obsługa. Zdecydowanie będę ich stałym klientem.

Marek Wasilewski

Medica Humana z ulicy św. Antoniego to bardzo dobrze zaopatrzony sklep medyczny. Dobre ceny. Pani obsługująca pomocna i znająca się na rzeczy. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

Anna Erber

Polecam sklep Medica Humana z ulicy św. Antoniego we Wrocławiu. Bardzo duży wybór, dobre ceny oraz pomocna obsługa.

Wojciech Olszewski

Z czystym sercem polecam Medicę Humanę z Wrocławia! Sklep jest w samym centrum i jest super zaopatrzony. Wielkie słowa uznania dla zawodowej obsługi za fachowe doradztwo. :)

Veronika Janowska

Jestem stałą klientką Medici Humany od kiedy mój mąż uległ poważnemu wypadkowi. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do nich, bo zawsze mogę tam liczyć na życzliwość i doradztwo. Dziękuję pięknie!

Karolina Krupa

Medica Humana to sklep wart polecania. Duży wybór, ceny nie są sztucznie zawyżone jak to często się obecnie zdarza u konkurencji. Pomocne Panie obsługujące. Z czystym sumieniem polecam!!!

K Kaczmarczyk

Potrzebowałem (pilnie)worki stomijne dla mamy, trafiłem na miłą panią, która zna się na rzeczy, dostałem kilka różnych worków (za darmo!) z których dobrałem odpowiedni.Polecam innym i pozdrawiam miłą panią.

Jaro 76 hanks

Wybór ortez większy niż na allegro. Bardzo dobra, kompetentna obsługa. Pomimo mojego niezdecydowania i braku wiedzy Pani wykazała się bardzo dużą wyrozumiałością (byłem tam prawie godzinę), empatią oraz dała szereg cennych wskazówek. Bardzo dziękuję za takie podejście i stąd ta opinia.

Mateusz Szymik Fotografia

Produkty dostępne tutaj są wysokiej jakości. Wszystko zawsze dostępne na miejscu. Obsługa zawsze pomocna. Po prostu polecam.

Milena Łukasińska

Serdecznie polecam za szeroki asortyment medyczny jak i odpowiednio wyszkolony personel. Ceny bardzo atrakcyjne.

Katarzyna Tomalik