KULE ŁOKCIOWE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Kule łokciowe Wrocław

Polecamy szeroki wybór kul łokciowych, niezbędnych dla pewnego i stabilnego podparcia podczas nauki chodzenia po przebytym urazie, operacji czy w chorobie układu ruchu. Wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów są nieocenionym wsparciem dla osób niepełnosprawnych, rehabilitujących się oraz dla seniorów.

Kula łokciowa zapewnia ergonomiczne podparcie dla przedramienia, a co za tym idzie większą stabilność i komfort użytkowania. Dzięki nim osoba po urazie czy operacji kończyny dolnej może być bardziej mobilna i poruszać się bez obciążania chorej nogi. Regulacja wysokości ułatwia dopasowanie do wzrostu użytkownika. Końcówka kuli posiada nasadkę wykonaną z antypoślizgowego tworzywa.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kul łokciowych, kul pachowych oraz lasek dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się. Kule łokciowe są rekomendowane użytkownikom, u których ważne jest zachowanie prawidłowego wzorca chodu. Posługując się dwoma lub jedną kulą użytkownik może korzystać ze stabilnego i wygodnego podparcia. Nauka chodzenia przychodzi naturalnie i nie jest zbyt wymagająca, nawet w przypadku unieruchomienia chorej kończyny w ortezie lub gipsie. Wysokiej klasy aluminium zastosowane w produkcji lasek i kul to materiał wytrzymały, ale przede wszystkim lekki – niesprawiający kłopotu w przenoszeniu oraz transporcie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kul i lasek. Nasi sprzedawcy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.