CIŚNIENIOMIERZE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

W naszym sklepie medycznym znajdą Państwo szeroki wybór ciśnieniomierzy medycznych do zastosowania w warunkach ambulatoryjnych i domowych. Wykonywanie pomiarów zaleca się w celu potwierdzenia rozpoznania nadciśnienia tętniczego lub w celu wprowadzenia zmian w leczeniu farmakologicznym. Aby uzyskać miarodajne wyniki zaleca się wykonywanie pomiarów co najmniej przez tydzień, dwa razy dziennie: rano – przed śniadaniem i zażyciem leków i wieczorem – przed kolacją. Każdy pomiar należy powtórzyć dwukrotnie.

Ciśnienie należy mierzyć każdorazowo w przypadku wystąpienia dolegliwości mogących wskazywać na nagły wzrost lub spadek ciśnienia. Do dolegliwości takich zaliczamy m.in. szum w uszach, ból głowy, zawroty głowy, omdlenia i zasłabnięcia, mroczki przed oczami, duszność, dyskomfort w klatce piersiowej itd.

Oferujemy wysokiej klasy ciśnieniomierze elektroniczne, nadgarstkowe i naramienne, doskonałe do pomiarów domowych oraz w podróży. Ciśnieniomierze nadgarstkowe są wygodne w samodzielnej obsłudze i mają niewielkie rozmiary. Doskonale nadają się do zabrania ze sobą, na przykład w podróż. Do domowych pomiarów polecamy powszechnie wybierane ciśnieniomierze elektroniczne naramienne, w których mankiet pompowany jest automatycznie po naciśnięciu przycisku. Ich zaletą jest optymalna dokładność i wygoda obsługi. Wszystkie modele elektroniczne posiadają wbudowaną pamięć ostatnich pomiarów.

W sprzedaży posiadamy także ciśnieniomierze zegarowe lekarskie i domowe, do wykonywania pomiarów ze stetoskopem.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.