WORKI STOMIJNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Sprzęt stomijny Wrocław

W naszym sklepie medycznym we Wrocławiu znaleźć można między innymi worki stomijne, przeznaczone zarówno dla osób z ileostomią, kolostomią, jak i urostomią. Aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych produktów, proponujemy wyłącznie niezawodne rozwiązana znanej i cenionej firmy ConvaTec.

Artykuły te wyróżniają się dużą wytrzymałością, łatwością użycia, jak również dyskretnym wyglądem. Zewnętrzna warstwa wykonana jest z flizeliny, dzięki czemu prezentuje się jak część ubrania.

Zależnie od preferencji klienta, proponujemy artykuły:

• w systemie jednoczęściowym – worek jest połączony z płytką; jest to rozwiązanie bardzo higieniczne, jak również łatwe w obsłudze; wykonane są w zaawansowanej technologii, umożliwiającej dopasowanie produktu do stomii, zapobiegając jakimkolwiek wyciekom,

• w systemie dwuczęściowym – oba elementy są oddzielne, łączy się je specjalnymi pierścieniami zaciskowymi; rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne, bowiem do stomii przytwierdza się samą płytkę, która może pozostawać na skórze nawet przez kilka dni, wymienia się same worki,

• synergiczne – jest to rozwiązanie pośrednie, wyróżniające się niezwykłą wygodą użytkowania, jak również dyskrecją.

Proponujemy naszym klientom szeroki wybór tego typu produktów, dzięki czemu można je dostosować według własnych preferencji, zarówno pod kątem wielkości, objętości czy wyglądu. Wszystkie nasze artykuły wyróżniają się łatwością obsługi, wysoką szczelnością, a także estetycznym wyglądem.

Każdy z oferowanych przez nasz sklep medyczny we Wrocławiu worków stomijnych dostępny jest w ramach refundacji NFZ dla osób ubezpieczonych.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.