PODUSZKI
ORTOPEDYCZNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Poduszki ortopedyczne Wrocław

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na to, że nie możemy zasnąć lub rano budzimy się jeszcze bardziej zmęczeni czy z bólem pleców. Jednym z nich jest nieodpowiednie podparcie kręgosłupa podczas snu. Dzieje się tak, ponieważ źle dobrana poduszka może jeszcze bardziej obciążać odcinek szyjny kręgosłupa, co uniemożliwia rozluźnienie mięśni szyi.

W asortymencie naszego sklepu medycznego we Wrocławiu znaleźć można szeroki wybór poduszek ortopedycznych w wielu wariantach. Stosuje się je w celu zapobiegania schorzeniom kręgosłupa, jak również łagodzenia bólu pourazowego.

Ergonomiczna budowa tego rodzaju artykułów przyczynia się do prawidłowego ułożenia odcinka szyjnego lub lędźwiowego kręgosłupa podczas leżenia bądź snu. To z kolei przyczynia się do poprawy krążenia w odcinku szyjnym, jak również rozluźnienia mięśni.

Oferowane przez naszą firmę poduszki ortopedyczne wykonane są ze specjalistycznej pianki termoformującej. W rezultacie dany artykuł „zapamiętuje” optymalny dla danej osoby kształt, zmieniając swoją formę i przylegając do ciała.

Wszystkie materiały użyte podczas produkcji tego typu produktów są hipoalergiczne, dlatego też mogą być stosowane nawet przez alergików. Posiadają także niezbędne certyfikaty, potwierdzające jakość, pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu (szczególnie w przypadku odcinka szyjnego kręgosłupa) oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Proponujemy różne rozmiary poduszek ortopedycznych, dzięki czemu można dopasować odpowiedni model dla dzieci, jak również osób dorosłych.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.