PŁYTKI STOMIJNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Osoby, które wykorzystują dwuczęściowy system stomijny, powinny stosować sprawdzone i w pełni bezpieczne płytki, które będą chroniły skórę przed podrażnieniami. W naszym sklepie medycznym proponujemy produkty znanej i cenionej firmy ConvaTec. Wyróżniają się one wysokim stopniem ochrony przed wyciekiem wydzieliny, łatwością użytkowania oraz szerokimi możliwościami dostosowania produktu do własnych potrzeb.

Producent ten udostępnia trzy rodzaje płytek stomijnych – Stomahesive®, Durahesive® oraz warianty plastyczne ConvaTec™.

Pierwszy z nich przeznaczony jest do standardowego czasu noszenia i zapewniają odpowiednie trzymanie płytki nawet w przypadku wilgotnej skóry. Polecane są szczególnie osobom z kolostomią. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują łatwe i bezbolesne zdejmowanie.

Model Durahesive® zostały stworzone do przedłużonego użytkowania. Wyróżniają się przede wszystkim niezwykle wysoką odpornością na płynną wydzielinę, co jednocześnie zapewnia optymalną ochronę skóry przed jakimikolwiek podrażnieniami. Do wyboru jest kilka rodzajów płytek, z różnymi typami kołnierza. Tego typu produkty dedykowane są szczególnie osobom z urostomią lub ileostomią.

Asortyment produktów naszego sklepu medycznego we Wrocławiu dopełniają modele plastyczne ConvaTec™. Ich cechą szczególną jest elastyczny kołnierz, który można dostosować do własnej stomii.

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj płytek będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.