PASY PRZEPUKLINOWE I LĘDŹWIOWE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że po zauważeniu objawów przepukliny, należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza, który zbada rodzaj powstałej zmiany i zadecyduje o konkretnym leczeniu – zapobiegającym dalszemu rozwojowi zmian lub operacji, mającej na celu usunięcie problemu.

Zarówno w leczeniu prewencyjnym, jak i pooperacyjnym, środkiem wspomagającym są pasy przepuklinowe – brzuszne oraz pachwinowe. Zapobiegają one zbytniemu napięciu mięśni brzucha podczas kaszlu, śmiechu czy oddawania moczu i stolca.

Osobom po zabiegu operacyjnym proponowane przez nas artykuły ułatwiają poruszanie się i przyczyniają się do szybszej regeneracji mięśni.

W naszym sklepie medycznym we Wrocławiu znajdziesz szeroki wybór pasów przepuklinowych, dostępnych w wielu modelach – standardowych, z pelotami, itp.

Dodatkowo asortyment produktów tej kategorii obejmuje pasy lędźwiowe. Są one dedykowane osobom borykającym się ze schorzeniami i zwyrodnieniami odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Proponowane przez nas artykuły wymuszają przyjęcie prawidłowej pozycji podczas siedzenia czy chodzenia, odciążają kręgosłup, jak również przynoszą ulgę w bólu pleców.

Pas lędźwiowy polecany jest także osobom, które podczas pracy narażone są na różnego rodzaju urazy kręgosłupa, jak również podnoszenie dużych ciężarów.

Należy jednak pamiętać, że nie powinniśmy nosić tego typu pasów zbyt długo, bowiem mogą one rozleniwiać mięśnie kręgosłupa. Stanowi on bowiem wyłącznie element profilaktyki.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.