MATERACE PRZECIWODLEŻYNOWE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Materac przeciwodleżynowy Wrocław

Osoby niepełnosprawne lub obłożnie chore są skazane na długotrwałe przebywanie w łóżku. W takich sytuacjach często pojawia się problem odleżyn. W ich zwalczaniu pomagają maści, masaże i częste zmiany pozycji. Warto także zainwestować w specjalny materac przeciwodleżynowy.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo nie tylko balkoniki rehabilitacyjne i wózki, ale również szeroki wybór materacy w dwóch wariantach:

  • materac przeciwodleżynowy bąbelkowy – stosunkowo cienki, przeznaczony dla pacjentów o wadze do 90 kg); stosuje się go zanim wystąpią dolegliwości; polecany przy I (niskim) stopniu zagrożenia odleżynami,
  • materac przeciwodleżynowy rurowy – wykorzystywany na każdym stopniu zagrożenia wystąpienia ran; liczba rur może być dostosowana do wzrostu chorego; świetnie sprawdza się w przypadku zapobiegania powstaniu dolegliwości, jak również leczeniu powstałych już ran.

Każdy materac przeciwodleżynowy jest wykonany z wytrzymałych i hipoalergicznych materiałów. Poszczególne modele wyposażono w wydajne i ciche pompy, które umożliwiają płynny przepływ powietrza pomiędzy komorami.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.