WKŁADKI I KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Kołnierz ortopedyczny Wrocław

Posiadamy bogaty wybór wkładek i kołnierzy ortopedycznych, pomocnych w leczeniu urazów oraz dysfunkcji i dolegliwości bólowych o podłożu zwyrodnieniowym.

Kołnierze ortopedyczne stosuje się w leczeniu schorzeń mięśni szyi oraz w celu odciążenia, skorygowania i ustabilizowania odcinka szyjnego kręgosłupa. W sprzedaży posiadamy kołnierze o różnym kształcie i różnych stopniach twardości. Unieruchomienie odcinka szyjnego jest niezwykle ważne nie tylko przy poważnych urazach, na przykład po wypadkach, ale też przy tak zwanych drobnych urazach, jak nadwyrężenie, naciągnięcie czy stłuczenie.

Wkładki i podpiętki ortopedyczne do obuwia niwelują dolegliwości bólowe ze strony stóp i znacząco podnoszą komfort chodzenia. Wkładki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w tym przyjaznej w użytkowaniu skóry naturalnej.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór wkładek do różnego typu obuwia: otwartego, zamkniętego, wysokiego i niskiego. Silikon medyczny zapewnia dobrą amortyzację dla stóp, zapobiegając odciskom i efektowi zmęczonych nóg. W zależności od problemu można wybrać odpowiednio profilowaną wkładkę, która będzie podpierała tę część stopy, na której odciążeniu najbardziej nam zależy. Na przykład podpiętki dedykowane są pacjentom z problemem tzw. ostrogi kości piętowej. Dobrze dopasowane wkładki ortopedyczne do obuwia wspomagają leczenie płaskostopia oraz koślawości i szpotawości stóp. W asortymencie dostępne są również rozwiązania dedykowane halluksom.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.