FARTUCHY
MEDYCZNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

W kategorii odzieży medycznej wciąż najpopularniejszy jest klasyczny biały fartuch. Pozwala on lekarzowi wyróżnić się spośród pozostałych przedstawicieli personelu medycznego, jest ważnym symbolem zawodu, a ponadto kojarzy się z czystością i higieną – tak ważnymi w gabinecie lekarskim. Oczywiście fartuchy medyczne pełnią także rolę odzieży ochronnej, zapobiegającej przenoszeniu zarazków z przychodni lub szpitala do środowiska zewnętrznego.

Na rynku dostępnych jest wiele fasonów i kolorów fartuchów medycznych dla kobiet i mężczyzn. Podczas wyboru warto kierować się jakością materiału. Dobry fartuch lekarski powinien być wykonany z wytrzymałej tkaniny, odpornej na częste pranie w wysokich temperaturach. Oddychająca, naturalna tkanina sprzyja zachowaniu komfortu podczas wielu godzin pracy. Funkcjonalne kieszenie na wysokości bioder pomieszczą stetoskop, latarkę, długopis i inne przybory przydatne podczas badania pacjenta czy wypełniania dokumentacji medycznej.

W ofercie szeroki wybór fartuchów medycznych w różnych krojach i kolorystyce. Do wyboru fasony z kołnierzem lub stójką, zapinane na klasyczne guziki lub wygodne napy. Dla pań fasony taliowane, podkreślające sylwetkę. Oferujemy także odzież medyczną: spodnie, spódnice, bluzy i fartuchy krótkie, fasony dedykowane pozostałym przedstawicielom personelu medycznego oraz praktyczne fartuchy jednorazowego użytku. Fartuchy medyczne jednorazowe są niezastąpionym elementem w oddziałach szpitalnych i gabinetach zabiegowych.

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.