CHODZIKI I BALKONIKI REHABILITACYJNE

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Chodzik rehabilitacyjny Wrocław

W ofercie naszego sklepu znalazły się również chodziki i balkoniki rehabilitacyjne. Są one przeznaczone dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Doskonale sprawdzają się również podczas ćwiczeń fizjoterapeutycznych u osób po ciężkich urazach i operacjach. Chodziki i balkoniki rehabilitacyjne ułatwiają pionizację ciała i stawianie kroków.

Chodzik rehabilitacyjny typu rolator jest wyposażony w 3 lub 4 kółka i hamulce ręczne. Skutecznie wspomaga poruszanie się w domu i poza nim. Balkonik ma konstrukcję ramową, zazwyczaj opartą na czterech nogach. Przemieszczanie się za jego pomocą polega na przenoszeniu go w przód wraz z kolejnymi krokami.

Balkonik rehabilitacyjny Wrocław

Chodziki i balkoniki rehabilitacyjne są wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Antypoślizgowe nasadki na nóżki oraz kółka z hamulcami pozwalają na odciążenie wybranych partii ciała. Dodatkowe koszyki czy uchwyty na kubek zwiększają ich funkcjonalność. Dzięki nim można nie tylko poruszać się po domu, ale też wyjść na spacer czy zakupy. Produkty z tej kategorii obejmuje przyznawana na sprzęt medyczny refundacja NFZ. Wszystkie mają niezbędne certyfikaty.

Jeżeli macie Państwo wątpliwości, jaki chodzik rehabilitacyjny lub balkonik wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami

REFUNDACJA NFZ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi refundacji NFZ.